FIRMA

regeneracja felg katowice

ZAKŁAD NAPRAWY FELG
GRZEGORZ GAJEK
Ul. BRYNOWSKA 24
40-582 KATOWICE

O NAS

Firma istnieje od ponad 20 lat.

Nasza Firma działa już od ponad 20 lat. Naszą firmę tworzy grupa wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem. Dzięki wysokim kwalifikacjom, dużemu zaangażowaniu i inowacyjnym rozwiązaniom, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Obsługujemy zarówno samochody osobowe jak i dostawcze.
Oferujemy naszym klientom niskie ceny i profesjonalny montaż.
Na wszystkie usługi firma daje bezterminową gwarancję.

Posiadasz używane felgi w swoim samochodzie nie wiesz czy nadają się do naprawy czy wymienić na nowe?
Nie należy to do prostej decyzji, postaramy się doradzić czy warto naprawić i odśweżyć, bądź zakupić nowe.
Koła to bardzo ważna część samochodu odpowiadająca za bezpieczeństwo, dlatego polecamy zaufać w sprawdzone marki.

Zakład naprawy felg założony został z myślą o tanim koszcie regeneracji felgi w porównaniu do zakupu. Jeżeli ktoś poszukuje prostowania felg w Katowicach to dobrze trafił. Naprawa nieco zniszczonego elementu nie jest trudna, a klienci bardzo chętnie oddają swoje auta do warsztatu w takim celu. Zabieg jest opłacalny dla obu stron. Właściciel samochodu zaoszczędza dość dużą kwotę pieniędzy. Zakup nowych elementów bowiem, jest dość drogi- szczególnie jeśli ktoś inwestuje w części wysokiej jakości. Ceny felg naprawdę mogą osiągać bardzo wysokie sumy. Właściciel tego typu części naprawdę wiele traci, kiedy musi wymienić całość. Mechanik także korzysta na zabiegu prostowania. Zyskuje bowiem zapłatę za stosunkowo łatwa i przyjemną pracę. Z takiego układu wszyscy powinni być zadowoleni. Szczególnie właściciele pojazdów, którzy nie muszą wydawać kroci na to, by ich auto znów prezentowało się dobrze, elegancko- właściwie bez zarzutu.
Przed kierownikiem zakładu staje jeszcze tylko jedno, trudne zadanie. Należy ustalić cenę takiej usługi. Na rynku koszt tego typu naprawy waha się w naprawdę dużej rozpiętości cenowej. Nasz warsztat jest szanowany i pomimo dużego doświadczenia ustalamy dobre ceny dla naszych klientów, żeby z zadowoleniam mogli do nas wracać. Taniej jest z pewnością w małych, nieznanych zakładach. Cenimy sobie swoją markę i nie pozwolimy stracić swojej długoletniej renomy.